AIESEC İZMİR ÜLKELER PANAYIRI İLE FARKLI KÜLTÜRLERİ İZMİR HALKIYLA BULUŞTURUYOR

AIESEC İzmir Şubesi’nin ’Dünya Bize Katılıyor’ adlı sosyal sorumluluk projesi kapsamında 15 farklı ülkeden gelen stajyerleri, 11 Temmuz Çarşamba Günü Sevgi Yolu’nda İzmir halkıyla buluşuyor!

Bu yıl AIESEC tarafından 5.’si düzenlenen AIESEC İzmir şubesinin ödüllü sosyal sorumluluk projelerinden “Dünya Bize Katılıyor” ile 15 farklı ülkeden gelen gönüllü üniversite öğrencileri projenin ilk kampında Türk lise öğrencilerinin kişisel ve dil gelişimlerine katkı sağlayıp, kültürel farklılıkları yaşattı.

Yabancı öğrenciler 11 Temmuz Çarşamba Günü ise, Sevgi Yolu’nda Konak Belediyesi’nin destekleri ile İzmir halkıyla buluşacak. Kendi kültürlerinin bayrakları, yemekleri, içecekleri ve diğer tanıtım materyalleri ile tüm genç stajyerler İzmir halkına da kültürleri ile unutulmaz bir gün yaşatmak için sabırsızlanıyor.

İlk kampı biten öğrencilerin güzel vakit geçirdiği, hem eğlenip hem öğrendiği ’ Dünya Bize Katılıyor’ projesinin ise, 2. Kampı 16-27 Temmuz tarihlerinde Soyer Kültür Sanat Fabrikası’nda gerçekleşecek.

Bir Cevap Yazın