SERDAR ORTAÇ 25 BİN KİŞİYE SÖYLEDİ!

D-Marin Marinalar Grubu çatısı altında hizmet veren D-Marin Didim Marina, 2010 yılında ilki düzenlenen Yaz Konserleri’ne, bu yıl 7 Temmuz Cumartesi günü gerçekleşen Serdar Ortaç konseri ile start verdi. Marinanın büyük çekek alanında kurulan sahnede sevilen şarkılarını seslendiren Ortaç’ı Didim ve çevre bölgelerden gelen yaklaşık 25 bin kişi izledi.

Marinacılık sektöründe Türkiye’nin en büyük yatırımlarından biri olarak 2009 yılında hizmete giren ve üçüncü faaliyet yılını da başarıyla geride bırakan D-Marin Didim Marina, Didim halkı tarafından geçen sene yoğun ilgiyle karşılanan Yaz Konserleri’ne bu yıl Türk pop müziğinin sevilen isimlerinden Serdar Ortaç ile start verdi.

D-Marin Didim Marina’da Egelilerin müzikle bu yılki buluşması, 7 Temmuz Cumartesi günü Serdar Ortaç ile gerçekleşti. Ortaç ilk kez verdiği marina konserinde; sevilen eserlerini bu kez de Didim ve çevre halkı için seslendirdi.

D-Marin Didim Marina’nın büyük çekek alanında kurulan sahnede, Didim ve çevre bölgelerden gelen yaklaşık 25 bin izleyiciyle buluşan Serdar Ortaç, repertuvarındaki parçalarla müzikseverlere unutulmaz dakikalar yaşattı.

D-Marin Didim Yaz Konserleri, 25 Ağustos tarihinde gerçekleşecek Murat Boz ve Gülşen konserleriyle son bulacak.

SERDAR ORTAÇ 25 BİN KİŞİYE SÖYLEDİ!” için bir yorum

Bir Cevap Yazın