Şimdi bu çantalar çok moda

Ceren Dural’ ın, annesinin toz bezlerinden bebeklerine kıyafet yaparak başladığı küçük serüven, yıllardır içinde büyüttüğü tasarlama aşkı ile birleşince Nimo Stylo markası doğdu. Aynı zamanda http://nimostylo.blogspot.com/ adresi üzerinde güncel bir kadın blogu da olan Ceren, her yaz sınırlı sayıda üretilen Clutch çantaların hikayesini okuyucularıyla paylaşıyor.

Küçük bir şehirde, üretime ilk kez geçen yıl başlayan tasarımcı bu sene koleksiyonun bir adım daha öteye gittiğini düşünüyor. Her üründen 2 yada 3 adet üretiyor olması alıcılarının kendini özel hissetmesini de sağlıyor. Koleksiyonunu genelde eğlenceli, renkli parçalardan oluşturuyor.
2012 yaz koleksiyonu içerisinde 18 farklı desende Clutch bulabilirsiniz. Bu koleksiyon için http://nimostylo.com/ adresini ziyaret edebilirsiniz.
Çekimleri moda, düğün ve reklam çekimlerinden tanıdığımız İdris Ekinci tarafından gerçekleştirilen koleksiyona şimdiden ilgi büyük. Clutchların yanı sıra çok zor koşullarda çekim yaptıklarını ve bunun üzerinden hakkıyla geldiklerini düşünüyorlar.

BLOG İÇİN, http://nimostylo.blogspot.com/

TASARIMLAR İÇİN, http://nimostylo.com/

Bir Cevap Yazın