Mezuniyet törenine “Yalan Dünya”dizisi damga vurdu

Nisan ayında dergimize konuk olan Güpse Özay ( Yalan Dünya dizisinde Nurhayat karakterini canlandırıyor) mezun olduğu okul Ege Üniversitesi İletişim Fakültesi’nin 40. dönem mezunlarını uğurladığı geceye damgasını vurdu.

Ege Üniversitesi İletişim Fakültesi 40. dönem mezuniyet töreni MÖTBE’de gerçekleşti. Mezun olan öğrencilerin aileleriyle birlikte katıldığı törende 250 öğrenci yeni bir hayata adım attı. Törenin açılış konuşmasını yapan İletişim Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Müge Elden, ‘Bir binanın yapımında nasıl ki, çimentosundan tutun ustasına ve mühendisine kadar değişik zamanda aynı çabayı sarfediyorsa biz de çocuklarımız eğitirken hocalarımızla aynı çabayı sarfettik. Mezun olan herkese başarılar’ dedi. 250 mezunun yeni hayatlarında en iyiyi yapacaklarından şüphe duymadıklarını söyleyen Ege Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Atilla Silkü de mezunlara başarı diledi.

Yalan Dünya adlı dizinin başarılı oyuncularından, aynı okulun mezunları Gupse Özay ve Hakan Meriçliler kısa bir gösteri sundu. Büyük alkış alan gösteri sonrası Ege Üniversitesi İletişim Fakültesi tarafından ödüllere layık görüldü. Aynı zamanda ünlü şarkıcılar Keremcem ve Gökçe’nin ödüllerini ise İletişim Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Müge Elden verdi.

Bir Cevap Yazın