ARZUM BUZ DEVRİ 4’ÜN SEVİMLİ KARAKTERLERİYLE BUZLARI KIRIYOR!

Küçük ev aletlerinin lider markası Arzum Blendart serisini, animasyon filmi Buz Devri 4’ün birbirinden eğlenceli karakterleriyle süsledi. Özel olarak üretilen bu ürünler buzları etkin parçalama özelliği ile bu yaz mutfaklarda harikalar yaratacak!
Tasarımlarıyla fonksiyonelliği birarada sunan Arzum, Buz Devri 4 filminin en popüler karakterlerinden Sid ve Scrat’in yer aldığı Blendart Buzzy serisi ile kadınların hayatını kolaylaştıracak. 6 bıçağa sahip ilk ve tek blender olma özelliğine sahip olan Blendart Buzzy, en iyi sonucu yakalamak için paslanmaz çelikten tasarlanan bıçakları ve ısıya dayanaklı blender ayağı ile mutfakta mükemmel sonuçlar yaratıyor. Ayrıca, Arzum Blendart Buzzy Blender serisi 700 watt’a varan turbo fonksiyonuyla yüksek bir performans sunuyor. 3 kat güçlü performansı ile saniyeler içinde buzları parçalıyor.
Arzum’un Blendart Buzzy serisi, Multi blender set ve tekli çubuk blender seçenekleriyle Buz Devri 4’ün renkli karakterleriyle süslenen kutularla satışa sunulacak. Blendart Buzzy ürününün içinde hediye edilecek promosyon bardağı ile çocuklar da sevdikleri Buz Devri karakterleriyle birlikte nefis içecekler içmenin keyfine varacaklar.

Bir Cevap Yazın