AHENKLİ ŞEYLER

Ben kendi adıma her yeni sayımızı iple çekiyorum. Sizlerle yeniden buluşmak nasıl da keyifli ve anlamlı bilemezsiniz. Sürekli yeni bir şeyler bulmaya çalışmak, sizler için hazır hale getirmek ve okurken neler düşüneceğinizi tahmin etmeye çalışmak… Hepsi ayrı birer heyecan benim için. Belki buraya yazdıklarımı bazen sizlerde hayal ediyor, kafanızda tasarlıyor hatta belki de hayata geçiriyorsunuzdur. Bu nedenle fikirlerinizi, hayallerinizi benimle paylaşın. Belli mi olur, bir gün sizin hayalinizi de burada paylaşırız belki.
Bekliyorum, bana yazmayı unutmayın. Sevgi ve ahenk hayatınızdan hiç eksik olmasın.
ahenkliseyler@karsiyakalife.com.tr 

Yeni Trend Gazoz Kapakları

Her ne kadar yeni trend olsa da, gazoz kapakları çok eski bir arkadaştır. Şimdilerde 40 yaşını geçmiş herkesin bir zamanlar torba dolusu gazoz kapağı olduğuna eminim. Onlarla çeşitli oyunlar oynar, karşılığında bir kısmını kaybeder ya da kazanırdık. Şimdilerde tüm dünyada kapak çılgınlığı almış başını gidiyor. Hatta fazlasına sahip olmak isteyenler için mağazalarda paketlerle satılıyor. Ülkemizde ise bijuterilerde küpe ve kolye olarak karşımıza çıkmaya başladılar.
Ehh! Biz de zamanın gerisinde kalmayalım ve kendi kapaklarımızla kendi hayallerimizi gerçekleştirelim. Fotoğraflarda verdiğim örneklerin dışında bileklikler, rüzgar çanları, mumluklar, duvar ve bahçe dekorasyonunda da kullanılıyorlar.
Ben size en önemli kapak çalışmalarının başında gelen tablo çalışmasını sunuyorum. Bu çok basit gibi görünen tablolar binlerce dolara alıcı buluyor.
Birde gazoz kapaklarının içlerinin boyanması ve bu yüzünün kullanılması çok moda. Hayallerimiz sınır tanımaz. İhtiyacımız olan tek şey kola, soda, gazoz kapakları. Haydi iş başına…

Bir Cevap Yazın