“10 numara” ziyaret

“İzmir’i karış karış dolaşma” hedefiyle geçtiğimiz ay Menemen’in 10 köyüne giden Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, kalan 10 köyü daha ziyaret ederek vatandaşların sorunlarını dinledi.

Geçtiğimiz ay içinde Menemen’in orman köylerinde vatandaşlarla buluşan İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, zaman darlığından dolayı ziyaret edemediği köylere mesaj göndererek “Bir sonraki ziyaretim size” demişti. Başkan Kocaoğlu, bu sözünü tutarak Menemen’de 10 köyü daha ziyaret etti ve vatandaşlarla bir araya gelerek sorunlarını dinledi, isteklerini not aldı. Başkan Kocaoğlu’na ziyaretlerinde Menemen Belediye Başkanı Tahir Şahin de eşlik etti.

Başkan Kocaoğlu, Menemen’in Hatundere, Yanık, Doğa, Belen, Çukurköy, Turgutlar, Haykıran, Hasanlar, Telekler ve Bozalan köylerinde sevgi gösterileriyle karşılandı. Köylerin ihtiyacı olan su ve kanal şebekesi, yol düzenlemesi, ulaşım ve spor alanları gibi sorunların çözümüyle ilgili notlar alan ve yerinde incelemeler yapan İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı, “Halkımızın bu sevgisine layık olabilmek için daha çok çalışacağız” diye konuştu.

Bir Cevap Yazın