FERRARI YA DA LAMBORGHINI SÜRMEK İSTER MİSİNİZ?

Dünyanın önde gelen lastik üreticilerinden Pirelli, Temmuz ayı sonuna kadar devam eden kampanya kapsamında 4 adet 16 inç ve üzeri jant ölçüsünde W, Y ve Z hız endeksine sahip Pirelli otomobil veya 4×4 lastiği alan herkese İzmir Ülkü Yarış Pisti’nde Ferrari veya Lamborghini ile test sürüşü yapma imkanı sunuyor.

Tüketici odaklı kampanyalarıyla dikkat çeken Pirelli, yüksek performans lastiklerine özel kampanyasıyla fark yaratıyor. Ege’nin İncisi İzmir’de, Pirelli Yetkili Satıcıları Karaca Oto Lastik, Mert Oto Lastik Market ve Ova-Kent Lastik’te geçerli kampanya kapsamında 4 adet 16 inç ve üzeri jant ölçüsünde W, Y ve Z hız endeksine sahip Pirelli otomobil veya 4×4 lastiği alan herkes İzmir Ülkü Yarış Pisti’nde Lamborghini veya Ferrari ile test sürüşü yapma ayrıcalığı yakalıyor.
Pirelli’nin Formula 1’de ettiği bilgi birikimi ve deneyimi aktardığı yüksek performans lastikleri ileri seviyede konfor ve üstün yol tutuş sunuyor. Pirelli’nin spor ve yüksek güçteki en üst düzey araçlar için geliştirmiş olduğu yüksek performans lastikleri yüksek performansta referans noktası olarak gösterilirken ıslak ve kuru zeminlerde üstün güvenlik özellikleriyle de dikkat çekiyor.

Bir Cevap Yazın