“BABAM İÇİN” SATRANÇ TURNUVASI

İnciraltı’nda bulunan Özdilek Alışveriş Merkezi 16-17 Haziran tarihleri arasında bu yıl ikincisi düzenlenecek “Babam için 2.Bireysel Satranç Turnuvası” etkinliğine ev sahipliği yapacak

Özdilek Alışveriş Merkezi tarafından bu yıl ikincisi düzenlenecek olan ve geleneksel hale gelen Babam İçin Özdilek Satranç Turnuvası’nda 7-10-12 yaş altı kategorilerinde toplam 150 sporcu kazanmak için mücadele edecek.

Özdilek Alışveriş Merkezi ve İzmir Satranç Federasyonu işbirliği ile geçekleştirilecek olan turnuva 16 Haziran cumartesi günü başlayacak ve 17.Haziran Pazar Babalar Günü’nde kupa ve ödül töreni ile son bulacak.

Toplam 3 kategoride 150 sporcunun yarışacağı turnuvada tüm katılımcılara madalya ve anı ödülü verilecek. Ayrıca her kategoride dereceye giren sporculara Özdilek’ten Alışveriş çekleri hediye edilecek.

BABAM İÇİN SATRANÇ TURNUVASI’NA İLGİ YOĞUN

Babam İçin Özdilek Satranç Turnuva’sının İlkini geçen sene Babalar Gününde gerçekleştirdiklerini belirten Özdilek İşletme Müdürü Hakan Büyükmanav, 1. Özdilek Babam İçin Satranç Turnuvası gen yıl katılımcılar tarafından büyük ilgi gördü, centilmence yarışan ve kazandıkları hediyeleri babaları için alan sporcuların, ilgisi bizi bu senede 2.kez düzenlemeye sevk etti. Satranç gibi hem bireysel hem de toplumsal gelişime katkı sağlayan sporun Özdilek’te turnuvasını yapmaktan mutluluk duyduklarını dile getirdi.

Bir Cevap Yazın