ASPAR Yeni şubesiyle Karşıyaka’da


On yedi sene önce Savaş Kuru tarafından temelleri atılarak günümüze taşınan Aspar Alyans şubelerine bir yenisini daha ekledi. 30 senedir Karşıyaka’da Mehmet Yıldırım Kuyumculuk adı ile sektörde faaliyet gösteren Hüseyin Aktepe Karşıyaka çarşısı içerisindeki ses pasajında açtıkları yeni şube ile Aspar kalitesini Karşıyakalılarla buluşturuyor.

Aspar kuyumculuk, Savaş Kuru’nun 26 senelik mesleki deneyimi ışığında bu gün sektöründe lider bir marka oldu. 1984 yılından beri bilezik ve alyans üretimiyle başlayan tecrübe ve ustalık sahibi olan Savaş Kuru 1995 senesinde tarihi kemeraltı kuyumcular çarşısında Aspar Kuyumculuğu kurdu. ‘’ altın sanatla parlar’’ sloganı ile üretim ve imalata başlayan Aspar kısa zamanda sektöründe başarılı ve iddialı bir firma olarak tanındı. Özellikle alyans üretim ve imalatına ağırlık veren Aspar, ‘’ alyans sanatla parlar’’ sloganı ile bu konuda uzmanlaşarak markalaştı.
Karşıyaka Çarşısı Ses pasajı içerisinde hizmete giren Aspar ‘ın, açılış kokteyline çok sayıda davetli katıldı. Sektörde deneyimli iki ismin uzun süren birlikteliklerini Aspar Karşıyaka şubesi ile pekiştirmeleri davetliler tarafından tebrikle karşılandı.

Bir Cevap Yazın