Selçuk Yaşar’a sürpriz ziyaret

CHP İzmir İl örgütünün yeni başkanı Ali Engin, belindeki rahatsızlıktan dolayı operasyon geçiren İzmir iş dünyasının duayen ismi Selçuk Yaşar’ı tedavi gördüğü hastanede ziyaret etti.
İl Başkanı Ali Engin, Selçuk Yaşar’ın sadece İzmir iş ve spor dünyası için değil tüm Türkiye için çok önemli ve değerli bir iş adamı olduğunun altını çizerek şunları söyledi: “Sayın Selçuk Yaşar’ı kendi üyeliğimin de bulunduğu Karşıyaka spor kulübünden zaten yakinen tanıyorum. İş dünyamız için ne kadar değerli bir isim olduğunu anlatmama gerek dahi yok. Kendisinin operasyon geçirdiği haberini aldıktan sonra hem durumu görmek hem de geçmiş olsun dileklerimizi iletmek için ziyaret etmek istedim, çok şükür ki sağlığı yerinde kendisi de gayet iyi gözüküyor. Bir an önce sağlığına tam olarak kavuşmasını ve özellikle Karşıyaka spor kulübümüze verdiği desteğe devam etmesini diliyorum. Ama önceliğimiz elbette ki bir an önce şifa bulmasıdır, eminim ki İzmir için yapacağı daha çok işler vardır ve bende kendisiyle birlikte hizmet etmekten büyük mutluluk duyacağım”
Selçuk Yaşar’da Ali Engin’in ziyaretinden mutluluk duyduğunu belirterek, CHP İzmir İl Başkanlığına seçilmesinden dolayı kendisine tebrik etti. Yaşar “İl Başkanlığı görevine yeni başlamış olan Sayın Engin’in ziyareti bende mutluluk yarattı. Kendisine bu önemli görevinde başarılar diliyor ve kendisini tebrik ediyorum, inşallah hem CHP hem de İzmir için hayırlı olur” dedi. (İHA)

Bir Cevap Yazın