Bayraklı Belediyesi’nden körfez manzaralı arazi

Bayraklı Belediyesi Onur Mahallesi’nde 2 bin 183 metrekarelik, 2 bin 636 metrekare inşaat alanına sahip taşınmazını ihale ile satışa çıkarıyor.
Çevre Yolu kenarında Körfez Evleri’nin hemen altında muhteşem bir İzmir manzarasına sahip arazi için 19 Haziran Salı günü saat 14.00’de ihale yapılacak.

Müraacat Emlak ve İstimlâk Müdürlüğü’ne
25 bin 841 ada 1 parselde bulunan arazi 2 bin 183 metrekare. 2 bin 636 metrekare inşaat alanına sahip arazi için açık teklif usulü ihaleye çıkılacak. 8 kat imarlı arazi için bir trilyon 400 bin TL’ye satışa başlanacak. Osmangazi Binası encümen odasında yapılacak ihale için mürââcatları Emlak ve İstimlâk Müdürlüğü alacak.

Belediye bütçesine katkı
Onur Mahallesi’ndeki arazinin satışına ilginin yoğun olduğunu kaydeden Bayraklı Belediye Başkanı Hasan Karabağ, “İhale ile satışa sunulacak arazi ile Bayraklı Belediyesi’nin bütçesine katkıda bulunulacak. Daha önce Osmangazi mahallelerinde buna benzer arazilerimizi daire karşılığı anlaştık. Satışı ile bütçemiz katkıda bulunduk. Hayırlısı olsun” dedi.
İhale, 2886 sayılı kanunun 45. Maddesi uyarınca Açık Teklif Usulü 19 Haziran 2012 Salı günü saat 14.00 de Bayraklı Belediyesi Osmangazi Şubesinde bulunan Encümen Toplantı salonunda satışı yapılacaktır. İhaleye ait genel şartlar ve diğer belgeler mesai saatleri içinde Emlak ve İstimlâk Müdürlüğü’nde bedelsiz olarak görülebilir veya isteklilere bedelsiz olarak verilir.

Bir Cevap Yazın