Oylama için son gün yarın

“Okul Sütü”nden sonra 0-5 yaş grubundaki 125 bin çocuğa süt dağıtmaya hazırlanan İzmir Büyükşehir Belediyesi’nin açtığı isim yarışması, 8 Haziran Cuma akşamı sona eriyor.

İzmir Büyükşehir Belediyesi’nin 0 – 5 yaş grubundaki çocuklara yönelik başlatacağı yeni süt kampanyası için isim önermek isteyen İzmirliler, 8 Haziran Cuma akşamı saat 21.00’e kadar internet üzerinden yapılan oylamaya katılabilecek.

İzmir Büyükşehir Belediyesi, 2005 yılında başlattığı “Okul Sütü” projesi ile 246 okuldaki 208 bin öğrenciye haftada 1.2 litre süt dağıtımı gerçekleştirmişti. Kent merkezinde dar gelirli ailelerin yoğun olarak yaşadığı bölgelerdeki 0-5 yaş grubunda yaklaşık 125 bin çocuğa süt dağıtacağını açıklayan İzmir Büyükşehir Belediyesi, resmi web sitesi üzerinden (www.izmir.bel.tr) başlattığı isim kampanyasını Cuma akşamı sonlandırıyor.

Büyükşehir Belediyesi’nin isim kampanyası anketinde ilk eleme 1 Haziran Cuma akşamı tamamlanmış ve 4 günde 985 isim önerisi gelmişti. Bu isimlerden hangilerinin ankete dahil edileceği konusunda Seçici Kurul tarafından yapılan çalışma sonrasında, ön elemeyi geçenler arasından 10 isim belirlenmişti. İzmir Büyükşehir Belediyesi, en çok “tıklanan” ismin sahibine ödül olarak İpad hediye edecek.

Bir Cevap Yazın