iddaa RakipBul Ligi Açılış Ligi Finalleri Temmuz’da başlıyor

Türkiye’nin ve Kıbrıs’ın en büyük halı saha ligi olma özelliğini taşıyan iddaa RakipBul Ligi, 2012 yılının yeni il şampiyonlarının belirleneceği Temmuz ayındaki Açılış Ligi finallerine hazırlanıyor. İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Kayseri Antalya, Eskişehir, Denizli, Manisa, Konya, Kayseri, Kütahya ve Kıbrıs’taki 60 bin amatör futbol sever ve 4 bin takım, 1-15 Temmuz tarihleri arasında oynanacak finallere kalabilmek için mücadelelerini sürdürüyorlar. Finallere kalacak 91 takım ve 1000 sporcu il şampiyonluğu ünvanı için ter dökecek.

iddaa RakipBul Ligi’nin İl Şampiyonları, Temmuz ayındaki Finallerle belirlenmeye hazırlanıyor. İllerdeki puan durumlarına göre sıralamadaki ilk 7 takım iddaa RakipBul Ligi İl Finallerine katılmaya hak kazanacak. Birinci takım direkt yarı-finale çıkıp, 4 ve 5’inci takımların maçının galibinin rakibi olmaya hak kazanırken, 2 ve 7’inci takımların maçının galibi ise 3 ve 6’ıncı takımların maçının galibi ile oynamaya hak kazanacak. Finali kazanan ekip, kendi ilinin sezon şampiyonu olacak.

iddaa RakipBul Ligi, yılda iki sezon olmak üzere Açılış Ligi ve Kapanış Ligi şeklinde oynanıyor. Ocak-Temmuz Açılış Ligi oynanırken, Ağustos ayında puanlar sıfırlanarak, Kapanış Ligi oynanmaya başlıyor. Aralık ayında sonlanacak Kapanış Ligi’nin şampiyonu ile Açılış Ligi’nin şampiyonunun karşılaşması, 2012 yılının lig şampiyonunu belirleyecek. Farklı bölgelerdeki yıl şampiyonlarının katılımıyla gerçekleşen iddaa RakipBul Türkiye Ligi Final serisiyle “Türkiye’nin en iyi halı saha takımı” belli olacak.

Açılış Ligi Finalleri, iddaa Rakipbul Ligi’nin oynandığı tüm illerde 1-15 Temmuz tarihleri arasında oynanacak. Galip gelen takımın şampiyonluğu, finallerin son günü, ünlü konukların da katılımıyla havai fişek gösterileri eşliğinde kutlanacak. Şampiyon takım, büyük bir görsel şölen eşliğinde kupayı iddaa RakipBul Ligi Yönetim Kurulu Başkanı Cem Durul’un elinden alacak.

Ocak–Temmuz ve Ağustos –Aralık olmak üzere yılda 2 kez oynanan, “Halı sahaların efsanesi ol!” sloganı ve “Her geçen gün bir tuğla” hedefiyle yoluna devam eden iddaa RakipBul Ligi’ne takımlar, internet sitesi üzerinde ücretsiz bir şekilde 30 saniye içinde kayıt yaptırma şansına sahipler.

Özellikle son yıllarda erkeklerin en büyük hobileri arasında bulunan “Halı Saha Futbolu” denince akla gelen ilk isim olan iddaa RakipBul Ligi, kurulduğu 2006 yılından beri Türkiye’nin 13 ilinde Rakipbul.com internet sitesi üzerinden 4 binin üzerinde halı saha takımına ve 60 binden fazla amatör futbolsevere hitap ediyor. Yılda organize ettiği ortalama 15.000 maçında hakem, saha koordinatörü, haber, röportaj, fotoğraf, FULL HD video ve detaylı istatistik gibi hizmetler sunarak sporseverlere profesyonel futbolcu olma hissi yaşatan iddaa RakipBul Ligi, marjinal puanlama tarzı, takımlar arası transfer seçenekleri ve ilginç haberleriyle, oyunculara, heyecanın hiç eksik olmadığı ve onların başrolde olduğu büyülü bir dünya sunuyor.

www.rakipbul.com

Bir Cevap Yazın