Ayakkabı Fuarı 32.kez merhaba dedi

“Ayakkabı / Kış – 32. İzmir Ayakkabı, Çanta ve Aksesuarları Fuarı” açıldı. 127 firmanın katıldığı fuara yurtiçinden ve yurtdışından çok sayıda alıcının gelmesi bekleniyor.

Kültürpark Fuar Alanı’nda gerçekleşen, ayakkabı ve çanta sektörünün 32. kez buluştuğu fuara İzmir Milletvekili Mustafa Moroğlu, İzmir Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Dr. Sırrı Aydoğan, İzmir Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ekrem Demirtaş, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti İzmir Konsolosu Uğur Umar, EGEAYSAD- Ege Ayakkabı Sanayicileri Derneği Başkanı Erdal Durmaz, İzmir Ayakkabıcılar Odası Yönetim Kurulu Başkanı Tahsin Güzel ve sektör temsilcileri katıldı.

Açılış töreninde konuşan İzmir Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Dr. Sırrı Aydoğan, “Ar-Ge çalışmalarına ağırlık vererek kaliteyi yükseklere çekmeliyiz” dedi. Büyükşehir Belediyesi olarak fuarcılığa büyük destek verdiklerini, yurtdışından alıcı grupları getirerek İzmir’de ağırladıklarını belirten Dr. Aydoğan, “Tanıtım için elimizden geleni yapıyoruz. Mermer ve Gelinlik gibi pek çok fuarımız dünya çapında öne çıkmış fuarlar” diye konuştu.

Bir Cevap Yazın