35.Sokak’ta “Yaza Merhaba” partisi

Türkiye’nin ilk ve tek BREEAM Sertifikalı konut projesi 35.Sokak, hafta sonu düzenlenen etkinlikle ‘Yaza Merhaba’ dedi. ‘Yaza Merhaba’ etkinliğinde ev sahipleri komşuları ile tanışma fırsatı bulurken akordion dinletisi eşliğinde keyifli saatler yaşadılar.

Türkiye’yi çelik yapı sistemleri ile tanıştıran Akşan Yapı tarafından İzmir’de hayata geçirilen 35. Sokak, ev sahiplerinin katıldığı ‘Yaza Merhaba’ partisine ev sahipliği yaptı. Unutulmaya yüz tutmuş komşuluk ilişkilerini canlandırmayı da amaçlayan 35. Sokak’ta, gerekleşen etkinlik sayesinde ev sahipleri komşuları ile şimdiden tanışarak sohbetler ettiler. ‘Sokak’ta pişirilen tarçınlı kurabiye ve limonata ikramı ile farklı bir konsept yaratılan etkinlikte davetliler, 35. Sokak örnek dairelerini yakından inceleme fırsatı buldular.

Türkiye’nin çelik yapı sistemi ile inşa edilen en büyük konut projesi 35. Sokak, sadece İzmir’den değil, tüm Türkiye’den yoğun ilgi görüyor. İlk etap satışlarının % 60’ının tamamlandığı projede fiyatlar 199 bin TL’den başlıyor.

555 adet konutu içeren 35. Sokak’ta; 1+1 bahçeli evler, 2+1 daireler, 2+1 bahçe dubleksleri, 3+1 sıra evler, 3+1 bahçe dubleksleri ve 4+1 avlulu evler olmak üzere toplam 6 tip konut seçeneği bulunuyor. Konut seçeneklerinin metrekare büyüklükleri ise 81 m² ile 272 m² arasında değişiyor.

Bir Cevap Yazın