Dijital Ege 30 Mayıs’ta başlıyor

Türkiye’nin dijital yaşam koçu Bilkom, Dijital Başkent etkinliğinden sonra, şimdi de Dijital Ege’yi gerçekleştiriyor. Hayatımızın her alanına dokunan dijital değişimin konuşulacağı, dijital yaşamın keyfi ve tüyolarının da aktarılacağı Dijital Ege, 30 Mayıs Çarşamba günü, İzmir Hilton’da gerçekleştirilecek.

Türkiye’nin dijital yaşam koçu Bilkom, geçen Kasım ayında Ankara’da gerçekleştirdiği Dijital Başkent etkinliğinden sonra geleceğin trendlerini oluşturan dijital değişimin fitilini ateşlemek için 30 Mayıs’ta İzmir’de olacak.

Dijital Ege’de, “Dijital Hobiler, Dijital Trendler”, “Eğitenler ve Öğrenenler için Dijital Yaşam”, “Sağlık Sektöründe Dijital Dönüşüm”, “Kağıt Üzerinden Dijital Yaşama”, “Deprem Dayanıklılık Analizinde Son Nokta” gibi başlıklar altında dijital teknolojilerin bireysel boyutu ve iş verimliliği açısından hayatımız üzerindeki etkileri tartışılacak.

Dijital Yaşam, Dijital Sağlık, Dijital Mimarlık ve Dijital Eğitim gibi temalar tartışılacağı etkinliğe Cüneyt Özdemir, Serdar Kuzuloğlu, Kaan Sezyum, Mehmet Koştumoğlu, Ufuk Tarhan, Göksel Kesim, Ferenc Matyas gibi sektöründe otorite olan Bilkom’un Dijital Yaşam Koçları, dijital yaşamın keyfini ve tüyolarını aktaracak.

İzmir Hilton Oteli’nde gerçekleşecek olan ve Bilkom Genel Müdürü Cömert Varlık’ın yanı sıra üst düzey yetkililerinin de katılacağı, büyük bir coşku ve beyin fırtınası şeklinde geçecek Dijital Ege etkinliğine katılımınızdan büyük mutluluk duyacağız.

Etkinlikle ilgili tüm detaylar ve kayıt bilgileri http://dijitalege.bilkom.com.tr adresinden takip edilebilir.

Bir Cevap Yazın