Yeni süt projesinin ismini siz koyun

İzmir Büyükşehir Belediyesi, 0-5 yaş grubu çocuklar için başlatacağı yeni süt kampanyasına isim arıyor. Büyükşehir Belediyesi’nin internet sitesi üzerinden ulaştırılacak isim önerileri, yine internet üzerinden oylanacak. En çok “tıklanan” ismin sahibi İpad kazanacak.

7 yıllık başarılı uygulamasıyla Türkiye’ye örnek olan “Okul Sütü”nde son olarak 246 okuldaki 207 bin 669 öğrenciye haftada 1.2 litre süt dağıtan İzmir Büyükşehir Belediyesi, şimdi yeni bir süt projesine hazırlanıyor.

Kent merkezindeki dar gelirli ailelerin yoğun olarak yaşadığı bölgelerdeki 0-5 yaş grubunda yaklaşık 125 bin çocuğa süt dağıtacağını açıklayan İzmir Büyükşehir Belediyesi, bu yeni projenin ismi için de internet üzerinden yarışma başlattı. www.izmir.bel.tr adresinde oluşturulan formu dolduran vatandaşlar, proje isim önerisini 1 Haziran Cuma akşamına kadar yollayabilecek. İzmir’in bu yeni süt projesi için getirilecek isim önerileri, yine internet üzerinden oylanacak. İzmir Büyükşehir Belediyesi, önerisi en çok “tıklanan” ismin sahibine bir İpad hediye edecek.

Bir Cevap Yazın