“Büyük Kırmızı Ev” İzmir’de

Akbank’ın elverişli koşullar ve özel avantajlar ile binlerce kişiyi konut sahibi yapan “Büyük Kırmızı Ev”i İzmirliler ile buluşuyor. Binlerce kişiyi elverişli koşullar ve özel avantajlar ile konut sahibi yapan “Büyük Kırmızı Ev” İzmirliler ile 29 Mayıs günü Ana Caddeler, 30 Mayıs Forum Bornova ve 31 Mayıs günü de Agora’da biraraya geliyor. Etkinlik süresince, Büyük Kırmızı Ev standına uğrayan misafirlere Büyük Kırmızı Ev’in avantajlarla dolu kampanyaları, konut kredisi ürün ve hizmetleri hakkında bilgilendirme yapılacak ve standtan konut kredisi başvurusunda bulunanlara çok özel tekliflerle ev sahibi olma imkanı sunulacak.

Bankanın, ev şeklinde hazırlanan Büyük Kırmızı Ev standını ziyaret edenler, istedikleri taktirde burada yer alan “Büyük Kırmızı Hat”a doğrudan bağlanan telefon ile konut kredisi başvurusunda bulunabiliyor ve bilgi alabiliyorlar. İlki Adana, Konya ve Antalya’da yapılan ve İzmir de devam eden etkinlik kapsamında bilgilerini Büyük Kırmızı Ev stand görevlisine bırakan ya da etkinlik alanındaki telefondan Büyük Kırmızı Hat’tı arayıp konut kredisi başvurusunda bulunan müşterilere Akbank’ın avantajlı konut kredileri sunulacak.

Buna göre, Büyük Kırmızı Hat üzerinden konut kredisine başvuranlar dosya masrafı olarak 1,000 lira yerine 750 lira ödeyecek ve 1-5 yıl vade aralığında yüzde 1.02, 6-10 yıl vade aralığında yüzde 1.03 faiz oranlarından yaralanabilecekler. Stand alanında görevli hostesler, i-pad’ler aracılığı ile Büyük Kırmızı Ev web sitesi üzerinden bilgilendirme yapabilecek, örnek ödeme planı ve başvuru için gerekli evrakların bilgisini paylaşacaklar.

Bir Cevap Yazın