TARKAN HER ZAMAN YANIMDA

İlk albümünde Tarkan’ın da desteğiyle büyük bir çıkış yakalayan Emir, bugünlerde Ateşten bir Rüzgar adını verdiği maxi single çalışmasıyla beğeni topluyor. Bu yaz dinleyenlerin kanını kaynatacak şarkıları için müzik dünyasının önemli isimlerinden destek alan Emir, Tarkan’ın bu albümde yer almaması üzerine Tarkanın desteği hep benimle. Ama bu albümde ben kendimi ispatlamış oldum diyor.

Tarkanın Veliahtım dediği Emir 2009 yılında Ben Sen Olamam isimli albümüyle müzik dünyasına girmiş ve dikkatleri çekmişti. Megastar Tarkanın ilk albümüne katkısını her zaman dile getiren Emir, ikinci albümü Ateşten Bi Rüzgar için farklı isimlerle çalıştı. Yıldız Tilbe, Gülşen, Alper Narman gibi müzik dünyasının önde gelen isimlerinden şarkılar seslendiren Emir, şu sıralar klibi yayınlanmaya başlayan Sudan Sebep şarkısıyla beğeni topluyor.

Üç şarkıdan oluşan ‘Ateşten Bi Rüzgar’ adlı maxi single çalışması ile yeniden dinleyicilerinin karşısına çıkarken Tarkandan şarkı almayan Emir, Mega Starla ilişkisini Tarkanın desteği hep benimle. Ama ilk albümde her şeyi birlikte yaptık, yine aynı şeyi yapmayalım dedik. Tarkan ikinci albümde rüştümü ispatlamamı istedi ama fotoğraf seçerken bile onun onayını aldım. Şarkılarımı da tek tek dinledi, fikrini söyledi. Yine yanımda, problem yok diyerek dile getiriyor.

Bir Cevap Yazın