KENAN DOĞULU KONSERİNDE, İZMİRLİLER DOYASIYA EĞLENDİ

Vodafone Türkiye’nin, Konak Belediyesi’nin ‘yaza merhaba’ demek amacıyla gerçekleştirdiği Alsancak Şenliği kapsamında düzenlediği Kenan Doğulu konserinde, İzmirliler doyasıya eğlendi.

17 Mayıs Perşembe akşamı Gündoğdu meydanında gerçekleşen konseri, yaklaşık 100.000 İzmirli izledi. Konserde Kenan Doğulu, önümüzdeki günlerde çıkacak yeni albümünden de parçalar seslendirdi.

18 Mayıs 2012, İzmir – Vodafone Türkiye, her zaman önem ve öncelik verdiği İzmir’de Konak Belediyesi’nin düzenlediği Alsancak Şenliği’ni Türk popunun güçlü ismi Kenan Doğulu’nun konseriyle renklendirdi. 17 Mayıs Perşembe akşamı Gündoğdu Meydanı’nda tüm İzmirlilere açık olarak gerçekleşen Kenan Doğulu konserini yaklaşık 100.000 kişi izledi. Konserde Kenan Doğulu, eski şarkılarının yanı sıra önümüzdeki günlerde çıkacak yeni albümünden de parçalar seslendirdi.

Alsancak Şenliği kapsamında ayrıca 18 Mayıs Cuma günü saat 19.00’da Alsancak iskelesinde Pinhani konseri, yine Cuma günü 21.30’da ise Gündoğdu Meydanı’nda Red Bull X Fighters Jam gösterisi izlenebilecek.

Gökhan Öğüt: “İzmir’in ekonomisine ve İzmirlinin yaşantısına sunduğumuz katkılar devam edecek”

Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Gökhan Öğüt, konuyla ilgili yaptığı açıklamada, bir yandan en ileri mobil teknolojileri İzmirlilere sunmak, diğer yandan ise İzmir ekonomisinin güçlenmesine katkıda bulunmak hedefiyle çalıştıklarının altını çizerken, kendileri için bu kadar stratejik bir konumda bulunan bu kentte, yüz binlerin hayatına dokunma fırsatı elde ettikleri bu konseri düzenlemekten büyük mutluluk duyduklarını ifade etti.

Gökhan Öğüt, şöyle konuştu: “Vodafone Türkiye olarak 2009 yılı itibariyle yeniden şekillendirdiğimiz kilit stratejilerimizin arasında en önemli gündem maddelerinden biri de İzmir’e yönelik çalışmalarımıza ivme kazandırmak oldu. Ağustos 2009’dan itibaren İzmir’in kalkınmasına, Türkiye ekonomisindeki yerini sağlamlaştırmasına yönelik çalışmalarımıza hız verdik. Uzmanlık alanımız olan mobil iletişim teknolojileri ile her zaman için İzmirlilerin yanında olduk, hayatlarını kolaylaştırdık; kolaylaştırmaya da devam edeceğiz. Ancak bu kez İzmirli vatandaşlarımızın hayatına farklı bir noktadan dokunarak, onları Türkiye’nin en önemli pop yıldızlarından Kenan Doğulu ile buluşturduk. İstiyoruz ki İzmirli vatandaşlarımız yaza merhaba derken, Vodafone farkıyla gönüllerince eğlensinler, müzik dinlesinler. İzmir’in ekonomisine ve İzmirlinin yaşantısına sunduğumuz katkılar bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da artarak devam edecek.”

Bir Cevap Yazın