RENKLİ ANNELER GÜNÜ

İnciraltı’nda bulunan Özdilek Alışveriş Merkezinde düzenlenen Anneler Günü etkinliğinde anneler ve çocuklar bir yandan doyasıya eğlenirken, diğer yandan da çeşitli kampanyalardan yararlanma fırsatı buldu. Anneler Günü kapsamında düzenlenen pasta atölyesi etkinliğinde minik eller, annelerine olan sevgilerini pastalarına işlediler. Eğitmenler eşliğinde kendi yaratıcıklarını kullanarak pasta yapan minikler, bu pastaları annelerine hediye etti. Ertuğrulgazi İlköğretim Okulu öğrencileri ise modern dans gösterisiyle davetlilerin karşısına çıktılar. Gösteri sonrasında hep birlikte tüm annelerin Anneler Günü’nü kutlayan çocuklar, duygusal anların yaşanmasına neden oldular.

Anneler Günü’ne özel hediye ve kampanyalar
Özdilek İzmir Alışveriş Merkezi’nde Anneler Günü’ne özel pek çok kampanya da düzenlendi. Kozmetik ürünlerde %50’ye varan indirim yapılırken, dekoratif ürünler ise 1 alana 1 bedava kampanyası kapsamında satışa sunuldu. Ayrıca, Özdilek’ten 150 TL’lik alışveriş yapan herkese birbirinden farklı hediyeler sunuldu. Özdilek Alışveriş Merkezi davetlilerine 15 TL’lik indirim çeki hediye edilirken, hediye çarkından da sürpriz hediyeler ve ızgara köfte porsiyonu için indirim çeki verildi.

Özdilek Alışveriş Merkezi İşletme Müdürü Hakan Büyükmanav, tüm annelerin Anneler Günü’nü kutlarken, “Bu özel günde onlara küçük de olsa bir mutluluk sunabilmenin gururunu yaşıyoruz. Annelerimize ve onların değerli aile fertlerine hem renkli bir gün yaşatalım, hem de aile bütçelerine küçük de olsa bir katkı sağlamak istedik. Bu tür özel günlerde benzer avantajlı kampanyalarla İzmirlilerle yine birlikte olacağız” dedi.

Bir Cevap Yazın