SENIOR ASSIST BALIKESİR GÜRE’DE AÇTIĞI + 60 YAŞAM EVİNDE ANNELER GÜNÜ KUTLAMASI YAPTI

Doğal güzellikleri ve tertemiz havasıyla Türkiye’nin sayılı termal merkezleri arasında yer alan Balıkesir Güre “+60 Yaşam Evi”nde 24’ü özel bakım ünitesi olmak üzere, tümü deniz ve dağ manzaralı, 80 yataklı 40 oda bulunuyor. Standart aktivitelere ek olarak Güre’de termal terapi de uygulanıyor.

Senior Assist Anneler Günü dolayısıyla düzenlediği davette Zeytinli İleri Türk Müsikisi Korosu , yaşam evi sakinlerine geçmişten günümüze bir yolculuk yaptırdılar.

Sanior Assist sakinleri bu organizasyonda şarkılara eşlik hoşça bir anneler günü geçirdiler. +60 Yaşamevleri Genel Müdürü Mustafa IRGAT Bölge Müdürü M.Ali KAZAZ ve yaşam evi çalışanları tarafından tüm sakinlere çeşitli hediyeler ve çiçekler hediye ettiler. Pastalar kesilirken Genel Müdür Mustafa Irgat “İlki gerçekleştirilen bu özel günün sonusuza kadar bu tesiste bir gelenek halinde devam edeceğini”belirtti

Merkezi Belçika’da bulunan ve Türkiye’de ilk “+ 60 Yaşam Evi”ni Balıkesir Güre’de açan Senior Assist Sağlık Grubu, ikinci +60 Yaşam Evini ise Temmuz ayında İstanbul Beylikdüdü’nde açıyor.

 

Bir Cevap Yazın