Anneler her şeyin en iyisine layık

Anneler Günü yaklaşırken hediye telaşına düşenler için Grundig birbirinden pratik ve özel hediye seçenekleri sunuyor. Saç düzleştirici, saç maşası, kurutma makinesi ve saç şekillendiriciden oluşan Diamond Line Serisi ile annenize en güzel hediyeyi verin.

Annelerin kendi saçlarını evde kolayca yapmalarına olanak tanıyan ve güzelliklerine güzellik katan Diamond Line Serisi saç düzleştirici, saç maşası, kurutma makinesi ve saç şekillendiriciden oluşuyor. HS 8030 saç düzleştirici eğimli gövdesi ve hareketli alt plaka ile ergonomik bir tutuş sağlıyor. Islak ve kuru saçta rahatlıkla kullanılabilen, 3 metre profesyonel kablosu bulunan saç düzleştirici 11cm uzunluğunda plakalardan oluşuyor. 60 dakika kullanılmaması durumunda otomatik olarak kapanan bu ürün 30 saniyede 100 derece ısıya ulaşıyor.

HS 6030 Saç maşası, 19 mm çapındaki ince maşası ile sık bukle yapabilme özelliğine sahip. 60 saniyede hızla ısınan Grundig saç maşasında 140-180 derece arasında ayarlanabilir sıcaklık özelliği bulunuyor. 60 dakika kullanılmama durumunda otomatik kapanan ürün evde ve seyahatlerde annenizin vazgeçilmezi olacak.

Anneler Günü için başka bir hediye seçeneği olan Grundig HD 3701 Saç kurutma makinesinin 3 ısı ve 2 sıcaklık ayarı bulunuyor. Soğuk üfleme düğmesi ve çıkarılabilir hava giriş filtresi ürünün diğer özellikleri arasında yer alıyor. 1800 W güç kullanımı bulunan saç kurutma makinesi 3 metre profesyonel kabloya sahip.

Diamond Line serisinin bir diğer ürünü ise HS 9631 saç şekillendirme seti. 3 dakikada ısınan saç şekillendirici 19 ve 32 mm çapında maşalar, spiral kıvırma fırçası, fırça başlığı, düzleştirme ve tost plakaları aparatlarından oluşuyor. 90 ile 150 derece arasında ayarlanabilir sıcaklık özelliği bulunan ürünün ısıya dayanıklı bir saklama çantası mevcut. 2 adet saç klipsi de bulunan saç şekillendirici 60 dakika kullanılmadığında otomatik olarak kapanıyor.

Diamondline serisi ürünleri, özel seramik, tourmaline ve nano silver kaplama içeren “Diamond Blond Shine Activator” teknolojisi sayesinde, hassas, ince telli ve boyalı saçlarda koruma sağlıyor.

Bir Cevap Yazın