ONSA PLAZA, BAHÇE MOBİLYALARI KOLEKSİYONUNA “DOMUS”U EKLEDİ

30’dan fazla dünya markası ve 100’den fazla modelle, İzmir’deki tek mobilya plazası özelliğini taşıyan ONSA MOBİLYA, ithal ürünlerine, “DOMUS” modellerini de ekledi. Alman Bahçe Mobilyaları prestij markası DOMUS, yeni sezon da bahçe keyfi tutkunlarını ONSA PLAZA’ya bekliyor.

Dünya’nın önde gelen tasarımcılarıyla çalışan DOMUS, evindeki estetiği bahçesine taşımak isteyenler için özgün modeller üretiyor. Sıra dışı modelleriyle, yaşam konforunu, mekânların dışına taşıyan DOMUS, aynı zamanda dayanıklılığı ve malzeme kalitesi ile de tercih sebebi oluyor. Onsa Mobilya Yönetim Kurulu Başkanı Önder Kirazoğlu, 2012 ilkbahar/yaz sezonu için özgün tasarımlara sahip iki marka arasında kararsız kaldıklarını ancak tasarım ve kalite üstünlüğü nedeni ile DOMUS markasını tercih ederek ithal ettiklerini belirti. DOMUS bahçe mobilyaları, yağmur, nem ve rutubet gibi olumsuz hava şartlarına dayanıklı ayrıca aşırı soğuk ve sıcaktan etkilenmiyor.
Kirazoğlu, ağaç dokusuna en yakın lisanslı Abaco XF malzemeden üretilen DOMUS bahçe mobilyalarının aşırı sıcaklarda kanserojen madde üretmediğine de dikkat çekiyor.
Nem ve rutubetten yıpranan mobilyalarınızı değiştirmek istiyorsanız, DOMUS 2012 Bahçe mobilyası modellerini görmenizin tam zamanı.

www.onsamobilya.com

www.facebook.com/onsamobilya

Bir Cevap Yazın