HAYVANSEVERLER, ONLARIN ÇAĞRISINA DUYARSIZ KALMADI…

Evcillerin dostu evsizlerin destekçisi Goody’nin, HAÇİKO ve Hepsiburada.com işbirliğiyle ormanlara terk edilmiş sahipsiz hayvanlar için hayata geçirdiği sosyal sorumluluk projesi sona erdi. Hayvanseverlerden destek gören proje kapsamında bağışlanan 4 ton Goody kuru mama, HAÇİKO tarafından ormanlardaki sahipsiz hayvanlara dağıtılmaya başlandı…

Evcilleri dostu, evsizleri sorumluluğu olarak gören Goody’nin, ormanlara terk edilen sahipsiz hayvanlar için Hepsiburada.com ve HAÇİKO ile ortaklaşa yürüttüğü sosyal sorumluluk projesi tamamlandı. Goody-Hepsiburada.com-HAÇİKO, “Ormanlardaki Sahipsiz Hayvanlar için El Ele” projesi kapsamında, 28 Şubat–31 Mart tarihleri arasında www.hepsiburada.com adresi üzerinden satışa çıkan 4 bin 170 Kg kuru mama, terk edilmiş hayvanlara ulaştırılmak üzere HAÇİKO’ya bağışlandı.

Mart ayı boyunca www.hepsiburada.com adresini ziyaret eden hayvanseverler, ana sayfada yer alan reklâm bandı aracılığıyla çok özel fiyatlı Goody mamaları satın alarak, sahipsiz hayvanlara destek amacıyla kurulan HAÇİKO’ya bağış yaptı. Hayvanseverler tarafından bağış amacıyla satın alınan mamalar, Goody tarafından HAÇİKO’ya iletilerek; İstanbul ormanlarında terk edilmiş hayvanlara dağıtılmaya başlandı.

Sahipsiz hayvanların yaşam standardını yükseltmek için şimdiye kadar pek çok sosyal sorumluluk projesine imza attıklarını anlatan Goody markasının üreticisi ve sahibi Tropikal Pet’in CEO’su İzzet Saban, “Goody markamızla yola çıktığımız 2005 yılından bu yana pek çok KSS projesine önderlik ettik. Mart ayı içinde daha önce de çeşitli projeler gerçekleştirdiğimiz HAÇİKO ile yanımıza Hepsiburada.com’u da alarak hem ormanlarda terk edilmiş sahipsiz dostlarımıza dikkat çekmeyi hem de onların beslenme ihtiyaçlarını karşılamayı amaçladık. Hepsiburada.com üzerinden 278 hayvansever projemize bağış yaptı. HAÇİKO’ya ulaştırdığımız mamalar, İstanbul ormanlarındaki sahipsiz dostlarımıza dağıtılmaya başlandı. Projemize destek veren tüm hayvanseverlere teşekkür ederiz” dedi.

“Ormanlardaki Sahipsiz Hayvanlar için El Ele” projesi kapsamında projeye destek veren gönüllülerin teşekkür kartları ise bizzat Haçiko Başkanı Ömür Gedik tarafından imzalanarak Nisan ayı itibariyle postalanmaya başlandı. Goody ve markanın sahibi Tropikal Pet hakkında detaylı bilgi ve satış noktaları için; www.tropikalpet.com.tr ve www.goody.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın