“ROCK’N FRAME!” İLE MEHMET TURGUT İZMİR’DE


Fotoğrafın usta ismi, rock’n roll’un asi çocuğu Mehmet Turgut’un “rock” fotoğrafları; “Rock’n Frame” sergisiyle 11-20 Mayıs 2012 tarihleri arasında İzmirlilerle buluşuyor! Alice Cooper, Metallica, Teoman, Yüksek Sadakat, Hayko Cepkin, Koray Candemir, MaNga gibi rock müziğinin sevilen isimlerinin fotoğraflarının yer aldığı rock’n roll sergisinin 11 Mayıs 2012, Cuma günü İzmir Arena’da gerçekleşecek açılışı öncesinde saat 16:00’da söyleşi ve imza günü de düzenlenecek. Açılışın ardından İzmir Arena’da Hayko Cepkin ve Kurtalan Ekspres konserleri de ziyaretçilerle buluşacak.

İstanbul ve Ankara’dan sonra İzmirli sanatseverlerle buluşacak olan “Rock’n Frame” sergisinin 11 Mayıs 2012, Cuma günkü açılışı öncesinde İzmir Arena’da gerçekleşecek söyleşi ve imza gününde sevenleri, Mehmet Turgut’la sohbet etme, fotoğraf çektirme şansı yakalayacaklar. İzmir Arena’da Hayko Cepkin ve Kurtalan Ekspres konserleri ile devam edecek açılışın ardından eğlence; Alsancak Gazi Kadınlar Sokağı’nda bulunan ÖKÜZ isimli mekandaki after party ile sürecek.

“Rock’n Frame”, gerçekleşecek açılışın ardından 12-20 Mayıs 2012 tarihleri arasında ÖKÜZ’de gezilebilecek.

“Rock’n Frame” sergisinde; Mehmet Turgut’un objektifinden yerli ve yabancı toplam 56 rock yıldızı sahne alıyor. Sergi; Alice Cooper, Ozzy Osbourne, Metallica, Apocalyptica, Slayer, Aslı Gökyokuş, Aylin Aslım, Erdem Yener, Çilekeş, Erkin Koray, Gökçe, Gripin, Hayko Cepkin, Koray Candemir, MaNga, Melis Danişmend, Mirkelam – Kargo, Nejat Yavaşoğulları, Ogün Sanlısoy, Özge Fışkın, Redd, Rock FM, Sakin, Serkan Çeliköz, Teoman, Ete Kurttekin, Yasemin Mori, Yüksek Sadakat, Nikkiwild, Badem, Zagaband ve daha birçok sevilen ismin fotoğraflarından oluşuyor.

Mehmet Turgut’un, Efes Dark, İzmir Arena ve Pizza Pizza sponsorluğunda gerçekleşen, organizasyonunu Uğurhan Akdeniz Fashion Events & Production’ın üstlendiği “Rock’n Frame” sergisi; 11 Mayıs 2012, Cuma günü İzmir Arena’da gerçekleşecek açılışının ardından 12-20 Mayıs 2012 tarihleri arasında ÖKÜZ’de ücretsiz olarak fotoğraf meraklılarının ziyaretine açık olacak.

Bir Cevap Yazın