Küçük dostlarınız için alışveriş bir tık ötede

Özel alışveriş modeliyle kurulan Petipanya.com, evcil hayvanlar için ürün satışı gerçekleştiriyor. Emre Çınar tarafından kurulan e-ticaret sitesinin amacı, evcil hayvanların ihtiyaçlarını ve evcil hayvan sahiplerinin satın alabilecekleri ürünleri kısa süreli indirimlerle sunmak. Bu satışları gerçekleştirmek için sitenin birçok tedarikçiyle anlaşması bulunuyor. Bu markalara Whiskas, Pedigree, Ferplast, Stefanplast, Tropikal Pet ve Trixie örneklerini verebiliriz.
Petipanya.com’da klasik özel alışveriş modeli stilini görmek mümkün. Siteye girişte iş modeline uygun olarak kullanıcıların kayıt olunması isteniyor. Söz konusu evcil hayvanlar olunca, kategorilerde farklı seçenekler oluyor Sitenin kategorilerinde evcil hayvan cinsleri yer alıyor ve kullanıcılar böylece hızlı bir şekilde aradıkları ürüne ulaşabiliyor.
Petipanya.com Türkiye’de eşine çok rastlanamayacak bir kategoride yer alıyor. Bu yüzden sitenin hedefleri de büyük. Sitenin kurucusu Emre Çınar’ın aktardıklarına göre köpek dondurması ve Paul Frank tasmaları gibi farklı ürünlerle girişimin büyümesi planlanıyor.
Kaynak: webrazzi.com

Bir Cevap Yazın