YetenekSizsinizin şampiyonu Max, çocukların maskotu oldu

Türkiye’nin yeni yeteneği Max, İzmir Optimum’da hayranlarıyla buluştu. Zekası ve şirinliğiyle 7’den 70’e gönülleri bir kez daha fethetti.

İzmir Optimum’da Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kapsamında tüm haftaya yayılmış eğlenceli etkinlikler, Yetenek Sizsiniz Türkiye Yarışması’nın birincisi Ali Yeşilırmak ve Akıllı Köpeği Max ile devam etti. Yarışmada sergilediği performansla 7’den 70’e herkesi büyüleyen ve birinciliği göğüsleyen harika köpek Max, Optimum’a özel gösterisiyle de ziyaretçilerini yine kendisine hayran bıraktı.
Gösteriden saatler önce Optimum Alışveriş ve Eğlence Merkezi’ne akın eden binlerce çocuk ve aileleri, Max’ı kapıda karşıladı. Max, kendisini sevmek ve fotoğraf çektirmek için yarışan hayranlarına, zenginleştirilmiş yeni bir gösteri sundu. Ayakta alkışlanan eğlenceli gösteri sonrasında yetenekli köpek Max ve sahibi Ali Yeşilırmak gördükleri yoğun ilgi nedeniyle programlarını uzatarak ikinci bir gösteri yaptılar.
Kısa sürede tüm Türkiye’nin sevgilisi olan ve İzmir’e ilk kez Optimum’un daveti ile gelen Max’in özel şovunu şaşkınlık ve hayranlıkla izleyen çocukların sevgi gösterisine eşlik eden anne-babalar, “Optimum, çocuklara en güzel 23 Nisan hediyesini verdi.” yorumunu yaptı.

Bir Cevap Yazın