LEZZETTEN ÖDÜN VERMEDEN SAĞLIKLI KIZARTMALAR İÇİN…

Küçük ev aletlerinde hayatı kolaylaştırıp pratik çözümler sunan Arzum, yeni ürünlerini kullanıcılarının beğenisine sunmaya devam ediyor. Arzum Spinfry Fritöz, patatesten, köfteye, tavuktan karidese kadar tüm yiyecekleri kızartabildiği gibi, yağ oranını %55’e kadar düşürmesiyle de dikkat çekiyor.

Fonksiyonelliği ve şık tasarımı bir arada sunan Arzum, yeni ürünü Arzum Spinfry Fritöz’le kızartmaları adeta lezzet şölenine dönüştürüyor. 2000W güce sahip ürün, kızartmaların üzerinde biriken yağı %55’e varan oranda azaltarak sağlıklı beslenmeyi garanti ediyor. Temizliği de kullanımı kadar kolay olan Arzum Spinfry Fritöz, çıkarılabilir ve yıkanabilir yağ haznesiyle kadınların hayatını kolaylaştırıyor. Dönüş hızı, ısı ve zaman ayarı tek bir tuşla yapılabilen fritöz, cam pencereli kapağı sayesinde, kapağı açmaya gerek duymadan kızartmayı kolayca takip edebilme imkanı tanıyor.

Lezzetten ödün vermeden daha sağlıklı kızartmalar elde etmenin mümkün olduğu Arzum Spinfry Fritöz, ergonomik yapısı ve pratik kullanımıyla mutfaklarda en çok tercih edilen ürünlerden biri olacak. İkaz ışığı sayesinde kızartmaların durumuyla ilgili kullanıcıyı uyaran ürün, üst kapağın çıkarılarak yiyeceklerin kolayca yerleştirilmesine olanak tanıyor. Beyaz ve siyah renk seçenekleriyle birlikte termostat ayarı ve otomatik açma kapama düğmesi özellikleriyle de rahatlıkla kullanılabilen Arzum Spinfry Fritöz, kullanıcılarının mutfaklarda harikalar yaratmasına yardımcı oluyor.

Bir Cevap Yazın