İLİŞKİ UZMANI İLHAN UÇKAN, DERGİNİZİN NİSAN SAYISINDA İLK YAZISI İLE KARŞINIZDA

İlişki Uzmanı, İlhan Uçkan Nisan sayısından itibaren derginiz Karşıyaka LIFE Dergisinde yazmaya başlıyor. İlk yazısını kaçırmayın…

İLHAN UÇKAN KİMDİR?
Mimar Sinan Üniversitesi, Güzel Sanatlar Fakültesi, Resim Bölümü’nü bitirdi. 1992′de ilk kişisel sergisini açtı. Çeşitli resim ve enstalasyon sergi faaliyetlerini sürdürürken, Express, Kadınca, Esquire, Max, Domus M gibi dergilerde yazarlık, köşe yazarlığı, editörlük, koordinatörlük görevlerinde bulundu ve bazı radyolarda program hazırladı. Resimde “optik oyunlara” olan ilgisi, giderek “hayatın içindeki oyun” kavramına, özellikle de “cinsler arası oyunlara” doğru yöneldi.
“Oyun Teorisi”ni cinsler arası ilişkilere uyarladı.
Bir “oyun alanı” olarak değerlendirdiği ilişkiler için stratejiler ve taktikler geliştirdiği kitaplarıyla ilişkilere farklı ve “oyuncul” bir bakış açısı kazandırdı.
2006′da Türkiye’nin ilk ilişki danışmanlık şirketi olan Kırmızı Danışmanlık‘ı Nişantaşı’nda kurdu. (www.kirmizi-danismanlik.com)
“Kırmızı Günler” isimli hafta içi her gün canlı yayınlanan TV programını Kanal 1′de yaptı. 2007′de Show TV “Uçan Kuş” magazin programında yer aldı.
2003-2008 tarihleri arasında Milliyet Gazetesi‘nde “Bilirkişi Raporu” isimli köşesinde yazdı.
Halen TRT FM‘de TRT İzmir Radyosunun hazırladığı ”Gece Expresi” isimli programda “Pembe ve Mavi” başlığı altında ilişkiler hakkında danışmanlık yaparak dinleyici mektuplarını cevaplıyor.
Aynı zamanda Boxer erkek dergisinde köşe yazılarına devam ediyor.
www.ilhanuckan.com ‘da yazıları ve kitaplarıyla okuyucularıyla buluşuyor ve www.oynayaninsan.com ‘da okurlarının kendi ilişki taktiklerini geliştirmelerine imkân sağlıyor.

KİTAPLARI:
Erkekleri Kullanma Kılavuzu

Kadınları Kullanma Kılavuzu
Doğru Erkeği Bulma Kılavuzu
Aşk Oyunları Kılavuzu
Terk Etme Oyunları Kılavuzu
Aldatılan Kadının Kılavuzu
Aşk Büyüsü (Roman)
Kadın Tamir Servisi

 

Bir Cevap Yazın