GAZİEMİR OPTİMUM AVM YARIN AÇILIYOR

Rönesans Gayrimenkul Yatırım ile markalaşan “Optimum Outlet” alışveriş merkezleri Ankara, İstanbul ve Adana’dan sonra İzmir’de ziyaretçileriyle buluşuyor.
“59.000 m2 lik kiralanabilir alana sahip olan Optimum Outlet İzmir, 163 mağazası, 1517 araçlık kapalı otoparkı, sinema salonları, 390 m2 buz pateni pisti, bowling salonu ve eğlence merkezi ile ziyaretçilerine sosyal ve kültürel bir yaşam alanı sunuyor.150 milyon dolarlık bir yatırımla gerçekleştirilen Optimum Outlet İzmir yılda 11 milyon ziyaretçi ağırlayacak.
30 Mart’ta kapılarını ziyaretçilerine açacak olan Optimum İzmir, Migros, Koçtaş, Saturn ve Decathlon gibi anchor mağazalarıyla da dikkat çekerken, her yaşa ve her damak tadına uygun lezzetlerin bir arada olduğu Food Court katıyla da ziyaretçilerini sevindirecek. Çocukların eğlenmesi, eğlenirken de öğrenmesi için tasarlanan özel oyun alanlarında yer alacağı alışveriş merkezinde, sınırsız aktivite ile çocuklar eğlence dolu bir dünyaya açılacak.
Konsepti, mimarisi, kültürel ve sanatsal aktiviteleri ile birçok yeniliği bünyesinde barındıran, önemli sosyal ve kültürel değişim olarak faaliyet gösterecek olan Optimum Outlet İzmir, sahip olduğu yenilikler sayesinde bölgenin en canlı merkezi olacak. Özgün konseptiyle her zaman fark yaratan Optimum, dünyaca ünlü markalarıyla müşterilerine kaliteyi ve çeşitliliği de aynı çatı altında sunacak.
Türkiye’nin 3. Büyük şehri İzmir’in, şehir merkezi ve Adnan Menderes Havalimanı arasında konumlanmış olan Gaziemir ilçesinde yer alan Optimum Outlet İzmir, ilçenin kuzeyinde ve Gaziemir’in ticari anlamda gelişimini sağlayan Ege serbest bölgesinin tam karşısında yer almakta. “

Bir Cevap Yazın