flameTronic evinize güven getiriyor

Siemens Ev Aletleri, ER726RF90E kendinden kumandalı gazlı cam seramik ankastre ocağında bulunan “flameTronic” özelliği ile güvenlik standartlarında çıtayı yükseltiyor. “flameTronic”te, ocak gözü istem dışı sönse dahi otomatik olarak yeniden alev alıyor. Tek düğme ile iç ve dış halkası ayrı ayrı kontrol edilebilir Wok ocak gözü ve tüm ocak gözlerinde tek elle ateşleme sistemi ile kullanım kolaylığı ve konfor sunuyor.

Ankastrede dünyanın en geniş ürün gamına sahip olan marka, sunduğu üstün ürün fonksiyonları ve seçeneklerle mutfaklardaki konfor standardını yükseltiyor. ER726RF90E modeli kendinden kumandalı gazlı cam seramik ankastre gazlı ocağı, beş gözüyle geniş bir kullanım alanı sağlıyor. Ocak bir Wok, bir kuvvetli, iki normal ve ekonomik olmak üzere toplam 5 ocak gözü sayesinde, yemeklerin farklı pişirme şekillerine göre tam kıvamında hazırlanmasına olanak tanıyor.

Ocakta “flameTronic” ile güvenlik en üst düzeye çıkıyor. flameTronic teknolojisi sayesinde ocak gözü, istem dışı sönse dahi otomatik olarak yeniden alev alıyor. Ayrıca yine dokunmatik (sensör) çocuk emniyet tuşuna dört saniye basılarak ocak gözleri çalışmaz hale getirilebiliyor. Açık unutulma ihtimaline karşı da ocak, altı saat sonra emniyet için otomatik olarak kendi kendine kapanıyor. Tek tuş, “mainSwitch” özelliği ile bütün ocak gözleri tek tuşla söndürülebiliyor ya da açılabiliyor. Sebzelerin vitamin değerlerini düşürmeden yoğun ateşte pişirmeye yarayan çift halkalı iç ve dış ocak gözü ayarlanabilir, çift kontrollü wok ocak gözü,  ocağın konforunu artırıyor.

 

Bir Cevap Yazın