Türkiye’de Web dünyasının Oscarlarında, İzmirli Bir Star: Dogo Store!

Kendilerini Türkiye’nin en ruh hastası tasarım firması olarak tanımlayan ve güçlerini markalarının asıl sahibi müşterilerinden alan eğlenirken yaratmayı hedefleyen İzmir Merkezli bir tasarım firması olan Dogo Store, web dünyasının Oscar’ı sayılan Altın Örümcek Web Ödüllerinde finale kalan ilk İzmirli firma oldu.

Tek Rakipleri Türk Hava Yolları!
Büyük işler başarmak için çok büyük bütçeler, yazılım desteklerine ihtiyaç olmadığının markalarının asıl sahipleri müşterilerini yaratım süreçlerine dâhil eden ve eğlenerek tasarlayan Dogo Store, Limango, Gitti Gidiyor, Biletix ve Türk Hava Yollarıyla birlikte E-ticaret sitesinde altın örümcek web ödüllerinde finalde yarışıyor. “Tek Rakibimiz Türk hava Yolları” sloganıyla rakiplerine de göndermede bulunan Dogo Store “Biz bir tasarım firmasıyız, uçmak serbest bizde – yaratıcıyız, limitsiziz, çok hızlıyız!. Biz derken de, sadece DOGO ekibi değil, Dogoladığımız herkesin de bu ruhu taşımasını, Dogo’ları ile belli bir kalıbın içine sıkışmadan, limitsizce eğlenmesini, özgür olmasını istiyoruz” dedi.

Uçuş serbest!
Bir tasarım firması olarak yaratıcılıkta limit tanımadıklarını ve büyük bütçelerle büyük yazılımlarla değil, sitedeki tasarımdan yazılıma her şeyi kendilerinin yaptıklarını belirten ve 100% DOGO-MADE olarak bu konuda rakiplerine kıyasla sadece yaratıcı güçleri ve sevenlerinden aldıkları “Dogo” gücüyle bu işi başarmalarının bir rol model olduğunu belirten ekip, “ Dogo’da limitlenmeden, kısıtlanmadan, özgürce en samimi halimizle ‘biz’ olmak istiyoruz” dedi.

Halkın Favorileri kategorisinde oylar Dogo’ya
Altın Örümcek Web Ödülleri’nde halk oylaması 5 Mart’ta başladı. 30 Mart’a kadar sürecek oylamaya Altın Örümcek’in Facebook sayfasındaki uygulamadan katılabilir ve ‘Halkın Favorileri’ kategorisinde kazananları belirleyebilirsiniz.
Dogo ekibi tarafından tasarlanan ürünleri Dogo Store‘dan takip edebileceğiniz gibi,  Facebook ve Twitter sayfalarından da yeni tasarımlara ve Dogo ile ilgili diğer haberlere ulaşabilirsiniz.

https://www.facebook.com/altinorumcek?sk=app_321757701201307

Bir Cevap Yazın