StarShine ayağınıza geliyor

Profilo’nun kadınların, kuaföre gitmeden, her an bakımlı ve güzel görünen saçlara sahip olma hayalini gerçekleştiren StarShine Ürün Serisi için düzenlediği tanıtım turunun üçüncü durağı İzmir. 16 ve 17 Mart 20212 günlerinde, İzmir Egepark Alışveriş Merkezi, StarShine ürün standına ev sahipliği yapacak. Standda “Saç Kurutma Makinesi”, “Saç Düzleştirici” ve “Saç Şekillendirici”den oluşan Profilo StarShine serisini deneme fırsatı bulacak kadınları, Hollywood yıldızına dönüşecekleri renkli bir de etkinlik bekliyor. StarShine serisi ürünleri, kullanım kolaylığı sunan ergonomik yapıları ve estetik tasarımlarının yanı sıra güçlü ve saçlara zarar vermeyen performansları ile dikkat çekiyor.

Profilo Dayanıklı Ev Aletleri’nin kadınlara, her zaman bakımlı ve güzel görünmenin yolunu sunan StarShine Ürün Serisi için düzenlediği tanıtım turu, İstanbul ve Gaziantep’in ardından İzmir’de devam ediyor. Tur kapsamında İzmir Egepark alışveriş merkezine 16 Mart Cuma ve 17 Mart Cumartesi 2012 günlerinde kurulacak StarShine standına uğrayan kadınlar, StarShine serisi saç kurutma makinesi, saç düzleştirici ve saç şekillendirici ile kuaföre gitmeden, her an etkileyici saçlara sahip olma deneyimini birebir yaşayacak.

StarShine standlarında kadınları bekleyen sürpriz…

StarShine Ürnün Serisi tanıtım standında, kadınların kendilerini bir “Hollywood yıldızı” gibi hissedecekleri renkli bir etkinlik de düzenlenecek. Makyajları ve StarShine ürünleri ile saçları yapılan kadınlar için, kırmızı halıda yürüyor efekti yaratılan bir sahnede fotoğraf çekimi gerçekleştirilecek. Kadınlar böylelikle StarShine Ürün Serisi ile yıldızlaşırken, güzel bir anı ile etkinlikten ayrılacak.

Etkinlikler yedi ilde daha düzenlenecek

StarShine Ürün Serisi için düzenlenen tanıtım turunda İstanbul, Gaziantep ve İzmir’in ardından yedi il daha ziyaret edilecek. Tur toplam 14 AVM’yi kapsıyor. Sırasıyla Aydın, Adana, Mersin, Antakya, Ankara, Denizli ve Antalya’da kadınlar StarShine Ürün Serisi ile bu özel deneyimi yaşayabilecekler.

Bir Cevap Yazın