Hadise’nin kıyafetleri kapışılıyor

Hadise’nin kendi seçtiği kombinlerle poz verdiği koleksiyon zengin seçenekleriyle her zevke hitap ediyor. Trendyol.com’un yeni reklam yüzü Hadise’nin reklam filminde giydiği kıyafetler Trendyol da bugün satışa çıktı.

Gözde marka ve tasarımcıların özel ürünlerini üyelerine sunan firma Hadise ile renkli ve canlı bir yaz sunuyor. Trendyol.com’un reklam yüzü Hadise’nin tanıttığı ilkbahar yaz koleksiyonu yazı rahat ve şık geçirmek isteyen kadınları, birbirinden hoş kombinlerle buluşturuyor.

Hadise yeni koleksiyon için; “Her zevke uygun, farklı seçenekler sunan markanın butiği yazın enerjisini hissetiriyor. Stil sahibi bu koleksiyon hem gece hem de gün içinde mükemmel bir şıklık yaratıyor” dedi.

Dar kesimli mini elbiseler, renkli ceket ve pantolonlar, salaş trikolar ile yaz mevsiminin vazgeçilmezi şortlar İlkbahar- Yaz koleksiyonunda öne çıkan parçalar arasında yer alıyor. Klasik, spor ve şehirli tarzların birlikte kullanıldığı koleksiyonda, canlı renkler, göz kamaştıran detaylar ile birlikte sunuluyor. Koleksiyonun vazgeçilmez parçaları arasında ise çarpıcı detaylara sahip ayakkabı ve aksesuarlar yer alıyor.

Bir Cevap Yazın