Cem Yılmaz’a, Karşıyakalı gelin

Türkiye’de özellikle Karşıyaka’nın kızlarının güzelliği bu kadar dilden dile dolaşırken Cem Yılmaz’da bunu doğrular biçimde Karşıyaka’dan kız alıyor. Ahu Yağtu ile evlilik planları yapan Cem Yılmaz, Karşıyakalıların eniştesi oluyor.

Cem Yılmaz, Ahu Yağtu aşkı doludizgin evliliğe gidiyor. İzmir’e gelen Yılmaz, Yağtu’nun ailesiyle görüştü. Sevgilisiyle birlikte önce Swissotel’de buluşan Cem Yılmaz sonrasında Yağtu ile birlikte, Karşıyaka’ya geçti. Komşuların meraklı bakışları arasında kız evinin bulunduğu Yağtu Apartmanı’na giren Yılmaz ile Ahu Yağtu, zaman zaman balkona çıkıp kahve içti. Yılmaz’ın, gelini kendisinin isteyeceği, baba Hasan Neşet Yağtu’nun da kızının rızasını aldıktan sonra evliliğe ‘Evet’ diyeceği öğrenildi.
Evlilik konusuyla ilgili konuşan Ahu Yağtu’nun babası Hasan Neşet Yağtu, “Cem Yılmaz ve kızımın mutluluğu için elimizden geleni yapacağız. Kızım da çok mutlu ve birbirlerini çok seviyorlar. Cem Yılmaz’ın ve Ahu’nun kariyeri onları ilgilendirir. Biz sadece onların mutluluğunu takdir ederiz” dedi.

Bir Cevap Yazın