Ocak ayı burç tahminleri – Özden Kaptanlar

Koç
Bu haftadan başlayarak arkadaşlıklarınızı, sosyal hayatınızı renklendirecek imkanlar dikkat çekmeye başlayabilir. Gelecek beklentilerinizde daha pozitif olabilirsiniz. Bu arada kadın figürlerden destek almanız da mümkün. 22’sinden itibaren dikkatinizi hedeflerinize ve iş koşullarına çevirmeniz yararlı olacak. Bu yeni dönemde planlı davranmak, sorumluluklara asılmak büyük önem taşımakta. Daha çok dikkat çekebilir ve eğer hazırlıklı iseniz başarıya yakın olabilirsiniz. İş koşullarında oldukça hareketli ve koşturmaca yaratan durumlar devam ediyor.

Boğa
Sizi yoran ve mücadele getiren iş konuları ile güne başladınız. Yine de bu dönem gösterdiğiniz çabaların somut sonuçlarını alabileceksiniz. Ancak eksiklerinizi tamamlamanız açısından sorumluluk almaya hazır olmalısınız. Günlük işleriniz ağırlık kazanacaktır. Daha fazla detay içeren konularda ise organize olmalısınız. Sağlığınızı yıpratan etkilere karşı özenli olunmalı.

İkizler
Her açıdan kendinizi rahat ve girişken hissediyorsunuz. Bazı engellerin kalkması ile duygusal ilişkilerinizde akıcı zamanlar yaşanabilir. Aynı zamanda yaratıcı konularda daha fazla çaba göstermeniz size başarı getirecektir. Yeteneklerinizi önemsemeli daha farklı denemelere açık olmalısınız. Çocuklarla ilgili sorumluluklar karşısında yapıcı çaba göstermeniz gerekecek.

Yengeç
Pek çok işinizi yoluna koymanız ve hızlı ilerlemeniz gerekiyor. Hafta sonundan bu yana ailenizle ilgili sorunlarla meşgul olurken önemli planlarınızı ertelediniz. Şimdi yerleşime ait geciken sorunları tamamlamak için mücadele etmeniz gerekiyor. Elinizdeki kaynaklar açısından ise kısıtlayıcı şartlara dikkat etmeniz lazım. Aynı zamanda evdeki dengeler açısından kritik bir gün olabilir.

Aslan
Sizi harekete geçiren olumlu koşullar var ancak, artan sorumluluklar kardeşleri içine alacak şekilde gelişebilir. Bu yüzden eğitimle ilgili çalışmalarınızı önemsemeli gereksiz zihinsel yüklerden uzak durmalısınız. Bu dönem öğrendiklerinizi başkalarıyla paylaşma imkanı bulabilirsiniz. Alacağınız haberler hayatınız olumlu gelişmeler taşımakta.

Başak
Sizi parasal anlamda kısıtlayan şartları dikkate alarak ilerlemelisiniz. Zira bu dönem bütçenizi zorlayan giderleriniz oldu. Şimdi yeni bir planlama ile çalışma kapasitenize yönelik girişimler yapmanız gerekecek. Verimli olabileceğiniz iş konularından ek gelirler sağlayabilirsiniz. İşbirliği gerektiren konularda akılcı davranmanızda yarar var.

Terazi
Burcunuzda son gününü geçiren Ay size cesaret ve güven veriyor. Ancak temkinli ilerlemeniz gereken ilişkiler açısından bazı testler söz konusu. Gelişen olayları istediğiniz yönde değiştirme şansınız yok. Kişisel açıdan önem kazanan eğitim çalışmalarınıza yönelmeniz gerek. Bu konuda yenilenmeler ve göreceğiniz desteklerle moral kazanacaksınız.

Akrep
Pek çok açıdan kısıtlandığınızı düşünebilirsiniz. Ancak risk taşıyan ortaklıklar ve ilişkiler size bazı kabullenmeler getirmekte. Geçmişte yaptığınız hataları görmeniz açısından yüzleşmelerden korkmamalısınız. Size yeni sorumluluklar getiren sosyal çalışmalar ise devam ediyor. Elinizdeki işleri tamamlamak, yarın harekete geçirici şartlara göz atmak gerekecek.

Yay
Genel olarak iyimser ve dışadönük zamanlar içindesiniz. Ancak başkalarının içinde olduğu sorumluluklar, işle bağlantılı takım çalışmaları ön planda olacak. Sosyal ilişkilerin getirdiği hareketliliğe rağmen biraz daha dengede kalmanız gereken gelişmelere var. Geleceğe ait planlarınıza yeniden şekil verdiğiniz bu günlerde sabırlı ve temkinli ilerlemelisiniz.

Oğlak
İşe ait planlarınızı yeniden gözden geçirmektesiniz. Sorumluluk almanız gereken temalar, üstlerle ilişkilerin getirdiği testler sizi engelleyebilir. Aynı zamanda evle ilgili konulardan kaynaklanan sorunlar öne çıkıyor. Neyse ki iş hayatında, amaçlara ilişkin planlarınızda daha kalıcı hedefler söz konusu. Sosyal konularda arkadaşlarla iç içe olmanız size yeni fikirler getirebilir.

Kova
Hayatınıza giren önemli sorumluluklar devam ediyor. Özellikle eğitsel çalışmalarınıza ciddiyetle yönelmeniz gerek. Başkalarından çok şey öğreneceğiniz ilişkiler ve yeni konular dikkat çekici şekilde gelişecek. Başarıyı daha fazla önemsediğiniz bu dönem yabancılarla ilgili iş bağlantılarınıza öncelik vermeniz, yeni fikirlerden yararlanmanız söz konusu.

Balık
Ortak kaynakların korunması adına temkinli hareket etmelisiniz. Eşin para durumundan ötürü yaşanan kısıtlamalar sizi zorlayacaktır. Biraz gerçekçi olmanız kendi birikimlerinizi korumanız açısından önemli olacak. Beklediğiniz parasal destekler açısından olumlu sonuçlar alınamayabilir. Ödemeler dengenizi sarsan gelişmelere dikkat etmelisiniz.

Bir Cevap Yazın