21 Ocak günü Kıraç, Saturn’ü keşfetmeye geliyor

Kıraç, Saturn İzmir Gaziemir Optimum AVM‘de 21 Ocak Cumartesi günü saat: 14.00’te sevenleriyle buluşacak ve yeni albümünü imzalayacak.

Türkiye’nin en büyük teknolojik mağazalar zinciri Saturn, uzun bir aradan sonra hazırladığı ve kendi bestelerinin de yer aldığı son albüm çalışması “Derindekiler” ile Kıraç’ı Saturn İzmir Gaziemir Optimum AVM’de 21 Ocak Cumartesi günü saat: 14.00’te müzik tutkunları ile bir araya getirecek.

Derindekiler albümüyle müzik sektöründe “ilk”lere de imza atan Kıraç, albümün çıkış parçası “Nice Yıllara” klibini 3 boyutlu ve 2 boyutlu olarak Saturn’da müzik tutkunlarının beğenisine sunacak. Ayrıca, imza gününe özel Kıraç’ın yeni albümü “Derindekiler”, 17,90 TL yerine sadece 5,90 TL’ye imzalatılarak satışa sunulacak.

Türkiye’deki 5 mağazası ile en teknolojik ürünleri, kalite, uygun fiyat ve doğru hizmeti sunarak “İŞTE BU!” dedirten Saturn, Gaziemir İzmir mağazasındaki Kıraç’ın imza günü ile, sadece teknoloji mağazası değil bir yaşam alanı olduğunu gerçekleştirdiği etkinliklerle kanıtlamaya devam edecek.

Bir Cevap Yazın