2012 yazı bu fuarla erkenden geliyor

5-8 Ocak 2012 tarihleri arasında düzenlenecek olan “Ayakkabı Yaz-31.İzmir, Ayakkabı, Çanta ve Aksesuarları Fuarı”na bu yıl yaklaşık 150 firma katılacak.

Yeni yılın ilk fuarı, Kültürpark alanında düzenlenecek “Ayakkabı /Yaz” olacak. İZFAŞ tarafından İzmir Ayakkabıcılar Odası ve Ege Ayakkabı Sanayicileri Derneği’nin (EGEAYSAD) destekleriyle 5-8 Ocak 2012 tarihleri arasında gerçekleştirilecek olan “Ayakkabı Yaz-31.İzmir, Ayakkabı, Çanta ve Aksesuarları Fuarı”nın basın toplantısında konuşan İZFAŞ Yönetim Kurulu Başkanı ve Genel Müdür Vekili Ali Rıza Gülerman, fuarın ayakkabı sektöründeki ivmeyi hızlandıracağını söyledi. İZFAŞ Genel Müdürlüğü’nde düzenlenen tanıtım toplantısına İzmir Ayakkabıcılar Odası Başkanı Tahsin Güzel ve Ege Ayakkabı Sanayicileri Derneği (EGEAYSAD) Başkanı Erdal Durmaz da katıldı.

Ayakkabı sektörüne tanıtım ve iş bağlantısı kurma olanağı sunan Ayakkabı Yaz Fuarı’nın Türk ayakkabı üreticilerini yeni yurtdışı pazarlarla buluşturacağını belirten Gülerman, fuarın gelecek yılın modellerinin sergilendiği yılın ilk büyük etkinliği olacağını kaydetti. Sözkonusu fuara bu yıl yaklaşık 150 firmanın katılacağını belirten İZFAŞ Yönetim Kurulu Başkanı Ali Rıza Gülerman, “15 bin metrekarelik alanda düzenleyeceğimiz fuarda yurtdışından Tayvan, yurtiçinden ise İzmirli ayakkabıcıların yanı sıra Adana, Antalya, Aydın, Bursa, Gaziantep, İstanbul, Kocaeli, Konya, Manisa ve Trabzon’dan katılımcılar yer alacak. Sektörün yeni pazarlara açılması ve mevcut pazarlarını geliştirmesi için alım heyeti organizasyonlarının düzenleneceği Ayakkabı Yaz Fuarı’nda, Azerbaycan, İran, İsrail, Irak, Romanya, Rusya ve Yunanistan’dan ziyaretçi çalışmasına ağırlık verildi” dedi.

2012 yazı bu fuarla erkenden geliyor” için 2 yorum

  1. Merhaba ben Kazakistanliyim suan Izmirdeyim 5-8 ocak aralikta duzenlenecek olan ayakkabi fuarina perakendeci olarak katilmak istiyorum, ne yapmam gerekiyor? yardimci olur musunuz?

    1. Sayın okuyucumuz, yorumunuzu dergimiz olarak gördük. Biz sadece bu haberi yapan bir yayın kuruluşuyuz bu konuda bilgiye http://www.izfas.com.tr/ adresinden ve (232) 497 10 00 no’lu telefondan ulaşabilirsiniz, sevgiler…

Bir Cevap Yazın