SATURN, ŞİMDİ DE EGE’NİN KALBİNDE

Forum İstanbul Bayrampaşa‘da 2009 yılında Türkiye’ye “merhaba” diyen ve Saturn Taksim ve Saturn Marmara Forum Bakırköy, Saturn Trump Towers, Şişli ile gözde noktalarda yer alan Saturn, İstanbul’dan sonra ilk mağazasını İzmir’de açıyor. Saturn İzmir, kapılarını İzmir Gaziemir Optimum AVM’de 27 Aralık Salı günü “İşte Bu! Teknoloji” dedirtecek açılış kampanyaları ile saat 06:00’da açacak.

Media-Saturn Türkiye CEO’su Nuri Topatan, İstanbul’un en gözde ilçe ve AVM’lerinde açtıkları Saturn mağazaları ile Türkiye’deki güçlü ve hızlı büyüme stratejilerini pekiştirdiklerini, İstanbul’dan sonra İzmir’i seçtiklerini söyledi. Topatan, açılış kampanyalarının “İşte bu!” dedirteceğini belirtirken, 4000 metrekarelik alanda açılacak Saturn mağazasında 50 binden fazla ürün yer alacağını bildirdi.
Topatan, 27 Aralık 2011 Salı günü sabah saat: 06:00’da İzmir Gaziemir Optimum AVM’de açılacak olan Saturn İzmir mağazasının Türkiye’deki 5‘inci Saturn mağazası olacağını, ama İstanbul’un dışında ilk açtıkları Saturn olarak da çok önemli olduğunu“ söyledi. Saturn olarak yine çok özel bir noktayı seçtiklerini belirten Topatan, İzmir Gaziemir Optimum AVM’de yer alacak Saturn’un 50 binden fazla çeşit ve inanılmaz fiyatlarla “İşte bu! Teknoloji!” dedirteceğini belirtti. Topatan, “İzmirliler’i teknoloji ile buluşturacak olan Saturn, “sadece bir teknoloji mağazası değil, bir yaşam alanı olduğunu”, tüm teknoloji ürünlerinin tek çatı altında yer alabileceğini yine gösterecek” diye konuştu.

Bir Cevap Yazın